II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „Energetyk 2017”

Dnia 10 marca 2017 w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „Energetyk 2017” zorganizowany przez Komisję Przedmiotów Elektrycznych ZSM-E im. Tadusza Kościuszki w Olsztynie pod honorowym patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Olsztyński w Olsztynie, we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Konkurs jest formą turnieju drużynowego. Drużynę stanowi dwuosobowy zespół uczniów danej szkoły (zespołu szkół). Do udziału w konkursie zgłoszono 13 drużyn z 7 szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna i regionu Warmii i Mazur.

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku reprezentowała drużyna w składzie: Jonatan Makarewicz i Hubert Wysocki. Po zaciętej walce w drugim etapie nasi reprezentanci ulegli jedynie gospodarzom zdobywając II miejsce. Otrzymali oni Srebrny Dyplom i cenne nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Opiekun drużyny Piotr Borowski