Zagrali na szóstkę

Bardzo dobrze w Drużynowych Mistrzostwach Województwa W-M SZS w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Nasi młodzi tenisiści w stawce dwunastu ekip zajęli wysokie szóste miejsce.

Już sam awans do rozgrywek wojewódzkich to duży sukces naszych uczniów, którzy po raz pierwszy w historii szkoły zagrali na imprezie tej rangi. Turniej mistrzowski rozegrany został 30 marca w Ostródzie. Naszą szkołę na zawodach w Ostródzie reprezentowali Artur Markowski (klasa 1 TEB), Marek Lekenta (klasa 1 TEB) oraz Kacper Wołyniec (klasa 2 TME). Opiekunem naszej druzyny był Janusz Limberger.

Ełczanie byli bardzo blisko awansu do półfinałów. Niestety w decydującym o awansie meczu „mechaniczni” ulegli ekipie z Giżycka 2:3. Na pewno chłopcy czują spory niedosyt, wszak medale były na wyciągnięcie ręki.

Naszym tenisistom składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Wyniki ełczan:

ZSM-E Ełk – ZSE Olsztyn 3:1