Z wizytą w Starostwie Powiatowym w Ełku

Zakończył się pierwszy etap realizacji projektu „Europejskie Umiejętności Zawodowe” w ramach programu Erasmus+. Grupa uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku wróciła z Irlandii po czterech tygodniach praktyk. Uczniowie na zakończenie otrzymali certyfikaty oraz referencje od irlandzkich pracodawców.

Po powrocie chętnie opowiadali o swoich wrażeniach i doświadczeniach z praktyk w Irlandii. Było to głównym tematem wizyty uczniów „Mechanika” w Starostwie Powiatowym w Ełku.

Podczas spotkania z władzami powiatu ełckiego młodzi uczniowie opowiadali o nowo zdobytych umiejętnościach, doświadczeniach. Mówili o sympatii, z jaką się spotkali ze strony irlandzkich pracodawców oraz o tym, za co zostali pochwaleni.

Opracowała: Agata Sewastianowicz