Pomagamy małej Zosi

"Charytatywne Zapusty"

13 lutego 2018 roku podczas wszystkich przerw, w sali 101 odbył się Charytatywny Kiermasz Zapustowy. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży ciast, gofrów, tostów, herbaty i kawy zostaną przeznaczone na leczenie córeczki pana Radosława Koniecko - małej Zosi, walczącej z chorobą nowotworową.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się w akcję pomocy Zosi.

"Gramy i śpiewamy Zosi pomagamy"

W dniu 15 lutego w Kościele Miłości Bożej przy ulicy Słowackiego 26 odbędzie się koncert „Gramy i śpiewamy Zosi pomagamy” zorganizowany przez Miejskie przedszkole „Niezapominajka” w Ełku.

Społeczność naszej szkoły również pragnie włączyć się w pomoc małej Zosi, dlatego zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników, a także rodziców w dniu 15 lutego 2018 roku o godzinie 14.30.

Miejsce: Kościół Miłości Bożej ul. Słowackiego 26

Zagramy, zaśpiewamy również i my

Pozostałe informacje dotyczące Zosi i możliwości wpłacania pieniędzy na jej leczenie: