Złoto było o krok

Srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego na ergometrach wioślarskich wywalczyli uczniowie naszej szkoły. Zawody rozegrane zostały 9 marca na hali I LO w Ełku. Do rywalizacji o miano najlepszej szkoły w powiecie przystąpiło siedem szkół. Drużyny rywalizowały na dystansie 4 x 500 m. W imprezie rangi mistrzowskiej zwyciężyła ekipa ZS nr 5, która naszą ekipę wyprzedziła o zaledwie 1,4 sekundy!!! Trzecie miejsce zdobył zespół CEM.

W biegu indywidualnym najlepiej z „naszych” spisał się Bartłomiej Paulako, który w stawce blisko czterdziestu osób uplasował się na 4 pozycji.

Naszą drużynę na zawodach reprezentowali: Mateusz Kwiatkowski (3 TEB), Dariusz Kaźmierczyk (3 TEB), Bartłomiej Paulako (1 TME), Dawid Poniatowski (3 TME) oraz zawodnik rezerwowy Kacper Kozikowski (2 TME).

Naszym chłopakom serdecznie gratulujemy.

Drużynowo Chłopcy 4x500m