Witaj przygodo!!!

6 maja 2018 r. grupa uczniów z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku rozpoczęła swoją przygodę – praktyki zawodowe w Irlandii w ramach programu Erasmus+, projekt "Europejskie Umiejętności Zawodowe".

Zbiórka była na parkingu przy stadionie. Mimo, że odjazd autokaru był zaplanowany na godzinę 12.00, to już o 11.30 zaczęli się pojawiać uczniowie wraz z rodzicami. Stażyści byli bardzo podekscytowani wyjazdem, zastanawiali się, jaką pracę będą wykonywać w trakcie stażu. Niektórzy, w internecie, sprawdzili czym zajmuje się firma, w której mają odbywać staż oraz jak daleko od miejsca zamieszkania się znajduje.

Punktualnie o 12.00 przyjechał autokar. W atmosferze radości uczniowie zapakowali swoje bagaże, zajęli miejsca i odjechali na lotnisko Warszawa – Modlin, skąd mieli polecieć do Irlandii.

Opracowała: Agata Sewastianowicz