WAKACJI NADSZEDŁ CZAS

22 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku zakończyli rok szkolny 2017/2018. Podczas uroczystości Pan Dyrektor Andrzej Gerus podziękował wszystkim za rok wytężonej pracy. Szczególne wyrazy uznania skierował do tych licznych uczniów, którzy zapracowali na nagrody oraz dyplomy, a swoim zachowaniem i zaangażowaniem pozytywnie zaznaczali obecność Mechaniaka w środowisku lokalnym. Oprócz nagród przyznanych przez szkołę uczniowie otrzymali również wyrazy uznania od gości obecnych na uroczystości. Podczas uroczystości siedemdziesięciu uczniów naszej szkoły otrzymało szereg uprawnień i międzynarodowych certyfikatów w ramach projektu „Zawodowcy”.

Dla niektórych członków naszej społeczności to szczególny dzień, bowiem kończą oni edukację. Absolwentom Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 6, życzymy pomyślności w dalszym życiu osobistym i zawodowym.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy przyjemnego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

Opracowała: Joanna Kuczyńska