Wręczenie Stypendiów im. Jana Pawła II

W dniu 18 października 2018 r. w ZSM-E odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów im. Jana Pawła II. Swoją obecnością zaszczycili ją starosta ełcki Pan Marek Chojnowski, Pani wicestarosta Anna Iwaszko, etatowy członek zarządu powiatu Pani Bożenna Puławska, przewodniczący komisji edukacji Pan Antoni Polkowski. Uroczystości przyglądali się też zaproszeni dumni rodzice nagrodzonych uczniów. Pan Starosta wręczył stypendia 16 uczniom ZSM-E, a więc o pięciu więcej niż w roku ubiegłym. Stypendyści usłyszeli pod swoim adresem dużo ciepłych słów.

Całość uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów ZSM-E pod kierunkiem panów Jana Wawiórki i Przemysława Stępkowskiego.

Gratulujemy wszystkim stypendystom i cieszymy się razem z nimi, bo są wspaniałą wizytówką naszej szkoły.

Opracowała: Joanna Kuczyńska