„Wielcy Polacy dla Niepodległej – kard. Stefan Wyszyński i św. Jan Paweł II”

W dniach od 8 do 17 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły czynnie włączyli się w obchody 100-rocznicy odzyskania niepodległości. Aż 180 uczniów wzięło udział w eliminacjach szkolnego konkursu wiedzy „Wielcy Polacy dla Niepodległej – kard. Stefan Wyszyński i św. Jan Paweł II”. Z tej grupy organizator – nauczyciel religii pan Jan Wawiórka, wyłonił 16 finalistów, którzy zmierzyli się w szkolnym finale konkursu.

Uczniami którzy wykazali się największą wiedzą byli: Mateusz Czupryński uczeń klasy 1ts, Szymon Skuza uczeń klasy 3tme oraz Jakub Kozłowski uczeń klasy 4teb. Wszyscy finaliści otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymają przewidziane w konkursie nagrody rzeczowe.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za czynny udział oraz chęć poznawania i poszerzania swojej wiedzy.

Opracował: Jan Wawiórka