Ranking Techników Perspektyw

Z przyjemnością informujemy, że Technikum nr 6 w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku uplasowało się na 13 miejscu w województwie w Ogólnopolskim Rankingu Techników Perspektyw. Nasza szkoła uzyskała również tytuł "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019".

Na wysokie miejsce w rankingu złożyły się wyniki egzaminów maturalnych oraz pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. Jest nam niezmiernie miło z powodu tego wyniku. Składa się na niego szereg czynników jak zaangażowanie uczniów, nauczycieli. Młodzież zdaje sobie sprawę, że im wyżej w rankingu znajduje się szkoła, tym lepiej oceniany jest na rynku pracy dyplom, który otrzymuje uczeń kończący szkołę.

Gratulujemy naszym uczniom, kadrze nauczycielskiej, panu dyrektorowi oraz życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Bogumiła Kulesza

Ranking techników - województwo warmińsko-mazurskie