„Julian Tuwim przyjacielem dzieci”

13 czerwca 2019 roku w Centrum Edukacji Ekologicznej odbył się piknik pod hasłem „Julian Tuwim przyjacielem dzieci”.

Organizatorami pikniku była Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna wraz z nauczycielami bibliotek szkolnych, w tym biblioteki Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych. Impreza miała na celu promocję czytelnictwa w środowisku lokalnym oraz integrację środowiska nauczycieli bibliotekarzy z powiatu ełckiego.

Dzieci, które przybyły, aby wziąć udział w tym wydarzeniu, mogły zaprezentować swoje talenty oraz skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez młodzież szkół średnich. Dużym powodzeniem cieszyły się gry i zabawy przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku m.in. „biegane kółko i krzyżyk” oraz „zawody z pistolecikami na wodę”.

Opracowała: Bogumiła Kulesza