Witamy wakacje

19 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku zakończyli rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości Pan Dyrektor Andrzej Gerus podziękował wszystkim za rok wytężonej pracy. Szczególne wyrazy uznania skierował do licznych uczniów, którzy zapracowali na nagrody, dyplomy, a swoim zachowaniem i zaangażowaniem pozytywnie zaznaczali obecność Mechanika w środowisku lokalnym. Oprócz nagród przyznanych przez szkołę uczniowie otrzymali również wyrazy uznania od gości obecnych na uroczystości. Swoje nagrody wręczyli przedstawiciele PGE, firmy Transbud oraz PT „Mazury”. Wśród wyróżnionych przez naszych sponsorów znalazła się też przedstawicielka grona pedagogicznego, pani Wioleta Kamińska, którą doceniono za współpracę z PGE.

Dla uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 6 był to szczególny dzień – koniec edukacji w naszej szkole. Absolwentom życzymy pomyślności w dalszym życiu. Wszystkim natomiast przyjemnego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!