Pożegnanie

Po odbyciu trzytygodniowego stażu zawodowego w Granadzie nasi uczniowie pożegnali się ze swoimi pracodawcami, wręczając im upominki związane z naszym miastem i powiatem oraz tradycyjne polskie słodycze.

W ostatnim dniu naszego pobytu odbyło się także spotkanie z przedstawicielami M.E.P., na którym uczniowie opowiedzieli o swoich wrażeniach z odbytego stażu, otrzymali certyfikaty odbycia stażu oraz referencje zawodowe.

Dyrektor M.E.P. przedstawił naszym uczniom opinię pracodawców o ich stażu. Hiszpańscy przedsiębiorcy bardzo dobrze ocenili umiejętności zawodowe naszych uczniów, ich kulturę osobistą, punktualność i otwartość na nowe doświadczenia.

Ostatnim punktem naszych pożegnań było spotkanie z obsługą baru La Creme, która przez trzy tygodnie dbała o nasze podniebienie, serwując nam tradycyjne hiszpańskie potrawy.

W sobotę 8 lutego 2020 r. rano ruszyliśmy w powrotną drogę do domu. W naszej pamięci na zawsze pozostaną cudowne wspomnienia z niezapomnianego wyjazdu do Granady

.

Opracowała: Agata Sewastianowicz