Hegemonia Mechaniaka!!!

Znakomicie w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym spisali się uczniowie naszej szkoły. Podopieczni Janusza Limbergera po raz czwarty z rzędu zostali Mistrzami Powiatu. Naszą drużynę w turnieju finałowym reprezentowali: Artur Markowski (4 TEB), Marek Lekenta (4 TEB) i Arek Kucharski (1TEG).

Zawody rangi powiatowej zorganizowała nasza szkoła. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Były to bezsprzecznie najlepsze od lat zawody w ping-pongu w naszym mieście. Do udziału w turnieju dziewcząt zgłosiło się sześć zespołów, zaś wśród chłopców rywalizowało siedem ekip.

Klasyfikacja najlepszych drużyn w powiecie (3 czołowe ekipy):

Chłopcy:
  1. ZSM-E Ełk
  2. ZS nr 5 Ełk
  3. ZS nr 1 Ełk
Dziewczęta:
  1. ILO
  2. ZS nr 5
  3. ZS nr 6

Najlepsze drużyny wśród dziewcząt i chłopców będą reprezentowały nasz powiat w rozgrywkach rejonowych.

Serdecznie gratulujemy naszym chłopakom zwycięstwa w zawodach !!!

Statuetki najlepszym tenisistom w imieniu własnym oraz współorganizatora zawodów (MOS Ełk) wręczył dyrektor ZSM-E Andrzej Gerus.

Opracował: Janusz Limberger